www.sdmswiebodzin.pl
Waluty:
spodnie jeansowe męskie ,marynarki męskie do jeansów,kurtka softshell męska ,koszulki polo męskie ,bluza polo
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Wysyłka

Oferujemy szybką wysyłkę do każdego klienta i wysyłamy zamówienia do świata, nie ważne gdzie jesteś, tak długo jak nasz klient, możesz dzielić się najlepszą obsługą! Wysyłane przez USPS lub DHL lub Fedex, również korzystają z usługi door-to-door, w ciągu 3-5 dni roboczych od otrzymania paczki. Jeśli zamówisz więcej niż 5 sztuk, wyślemy je przez Fedex lub DHL, abyś mógł szybciej dostawać towary.

Wysyłka do każdego zakątka świata.

Transport międzynarodowy jest obsługiwany przez firmę International Transport Company, zazwyczaj w ciągu 1 tygodnia.

Każde zamówienie będzie ubezpieczone na pełną kwotę zakupu. Po dostarczeniu nasz dział obsługi klienta prześle Tobie numer śledzenia przesyłki.

Większość przesyłek międzynarodowych wysyłanych jest za pośrednictwem DHL głównie w handlu detalicznym, natomiast w przypadku sprzedaży hurtowej, prosimy o kontakt teraz, kliknij, aby dołączyć do nas już teraz!

Wszystkie paczki zostaną wysłane w innym pudełku!

Po złożeniu zamówienia natychmiast sprawdź pocztę e-mail, aby uzyskać potwierdzenie zamówienia. Friendly Notice: jeśli nie otrzymasz zamówienia w ciągu 10 dni, skontaktuj się z nami na raz!

Śledzenie witryny:

USPS: ems.com.cn/english.html

DHL: dhl.com/en.html

Polityka zwrotów

Dążymy do pełnej satysfakcji. Przed skorzystaniem z łatwej polityki wymiany i zwrotu, musisz skontaktować się z nami, wysyłając zwrotny adres przed odesłaniem produktów. Upewnij się też, że wszystkie przesyłane do nas produkty muszą być w oryginalnym stanie, tzn. Nie być zużyte, zmieniane lub umyte, z dołączonymi wszystkimi tagami.

Wszystkie zamówione przedmioty to odpowiednie przedmioty wybrane na stronie internetowej. A jeśli zwracasz właściwe przedmioty do zwrotu: wszystkie zwrócone produkty podlegają 15% opłacie za uzupełnienie zapasów. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.

Nie pokrywamy kosztów wysyłki zwrotów lub wymiany odpowiedniego pakietu zamówień, ponosisz odpowiedzialność za koszty wysyłki i obsługi. Dodatkowo zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki.

Wszystkie zwrócone produkty powinny zostać wysłane na adres wysyłki, który wysyłamy do Ciebie.

Wymiana walut

Skontaktuj się z nami przed odesłaniem produktów. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tzn. Nie być zużyte, zmieniane lub umyte, z dołączonymi wszystkimi tagami. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.

Nie pokrywamy kosztów wysyłki przesyłek, ponosisz odpowiedzialność za przesyłkę zwrotną oraz koszty wysyłki i wysyłki przesyłki z powrotem do Ciebie. Dodatkowo, zalecamy, aby dodać śledzenie i ubezpieczenie podczas wysyłania produktów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.

Przyjazne zawiadomienie: Proszę dokładnie wybrać swój produkt i rozmiar. Jeśli chcesz zwrócić towar z powodu nieostrożnego błędu, musisz zapłacić za przewóz w jedną i drugą stronę.

Zamów anulowanie

Anulowanie zamówienia należy złożyć przed wysłaniem zamówienia. spowoduje naliczenie opłaty za anulowanie, która stanowi 10% całkowitej kwoty zamówienia. Ponieważ przetwarzamy wszystkie zamówienia tak szybko, jak to możliwe w ciągu 6-8 godzin od złożenia zamówienia, dlatego nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po jego złożeniu. Nadzieję, że możesz zrozumieć w tym kluczowym punkcie. Żądania dotyczące zamówienia po wysłaniu zamówienia będą traktowane zgodnie z naszymi zasadami dotyczącymi zwrotów.

Przyjazne zawiadomienie

Jeśli nie otrzymasz 10-cyfrowego numeru śledzenia w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia, serwer e-mail mógł uznać go za spam. W takim przypadku skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc w śledzeniu zamówień.

Powrót